Oferta szkoleń

Dlaczego warto wybrać ofertę kursów w Budus S.C.?

Naszym celem jest dostarczenie szkoleń o najwyższym standardzie. W swojej ofercie mamy pełny zakres kursów  z branży budowlanej, które zakończone są egzaminem państwowym. Od początku naszej działalności kładziemy nacisk na efektywność naszych szkoleń oraz konkurencyjność oferty.

  • Wykwalifikowani instruktorzy. Wszystkie oferowane przez nas szkolenia prowadzone są przez wykładowców oraz instruktorów po zatwierdzeniu przez Centrum Koordynacji Szkoleń IMBIGS. Zatrudnieni nauczyciele to osoby z wieloletnią praktyką zawodową i szkoleniową.
  • Nacisk na zajęcia praktyczne. Nasze szkolenia mają przygotować uczestników do wykonywania pracy zawodowej, dlatego ogromny nacisk kładziemy na nabycie przez kursantów praktycznych umiejętności obsługi maszyn i urządzeń. 
  • Własna baza szkoleniowa. Część teoretyczna i praktyczna realizowane są w jednym miejscu. Zajęcia z części sprzętu budowlanego i montażu rusztowań odbywają się na hali, dzięki czemu możemy realizować praktyki niezależnie od panujących warunków atmosferycznych. 
  • Dogodne terminy szkoleń. Szkolenia organizujemy w grupach przedpołudniowych (w godzinach od 8.30 do 14.30) i popołudniowych (15.30 – 19.30). Posiadamy możliwość prowadzenia kursów weekendowych dla grup zorganizowanych powyżej 10 osób. 

Pełen zakres szkoleń. Oferujemy szeroki wybór szkoleń  §26 ust. 3 Rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 20 września 2001 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy podczas eksploatacji maszyn i innych urządzeń technicznych do robót ziemnych, budowlanych i drogowych (Dz. U. Nr 118, poz. 1263). Łączymy także szkolenia IMBiGS ze szkoleniami z UDT.